Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AirPods 2 – opinie, wrażenia.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
414 odpowiedzi w tym temacie

#176 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 21 października 2017 - 18:31

Witam,
Nie mogę sprawdzić do kiedy jest gwarancja AirPodsów. Wyskakuje, że mój iPhone nie jest aktywowany, ale jak sprawdzam gwarancję samego iPhona wszystko jest ok.


Mam to samo. Pewnie trzeba liczyć gwarancje od daty na paragonie.

#177 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 12 listopada 2017 - 15:34

Hej :)

Przymierzam się do zakupu tych słuchawek. Widziałem w paru sklepach oferty po 650 zł i zastanawiam się, czy istnieje możliwość sprawdzenia(na miejscu) ich wiarygodności. Wystarczy wklepać na stronie Apple numer seryjny? 


iPhone 13 Pro Max • MacBook Pro (16" 2021 M1 Max) • iPad Pro 11" • 2x HomePod mini • AirPods Pro/Solo Pro • Watch Series 6


#178 FunAppleFun

FunAppleFun
  • 32 postów

Napisano 15 listopada 2017 - 22:36

W znanych sklepach kupisz za 690 zł (Media Expert i Electro). Na allegro nie szukaj, bo tam różne wałki robią.


Wiadomo coś na temat tego pudełka z bezprzewodowym ładowaniem?



#179 Wania

Wania
  • 644 postów

Napisano 16 listopada 2017 - 09:43

podobno w grudniu ma sie pojawic



#180 Spekulant

Spekulant
  • 201 postów
  • SkądWarszawa, Kraków

Napisano 20 listopada 2017 - 22:15

Nie wiecie czy gdzieś można przymierzyć te słuchawki czy wypadają czy nie? :)



#181 lousylucky

lousylucky
  • 289 postów
  • SkądGrenoble, FR

Napisano 20 listopada 2017 - 22:28

Porównaj sobie z earpodsami, które dodawane są z iphonem i będziesz wiedział


Sony Ericsson Arc S -> Iphone 4 -> Xperia Z2 -> Xperia Z5 -> Iphone 6s -> Iphone X -> Iphone Xs -> Iphone 12 Pro Max


#182 Piotrapn1

Piotrapn1
  • 41 postów
  • SkądŁańcut

Napisano 21 listopada 2017 - 08:35

Nie wiecie czy gdzieś można przymierzyć te słuchawki czy wypadają czy nie? :)

Nie miałem możliwości przymierzenia ,kupiłem na Apple Store by mieć możliwość zwrotu jak by wypadały :(.Okazało się ,że jest wszystko ok,a proszę mi wierzyć ja zawsze mam coś nie tak. 

Produkt okazał się super i to z czego się śmiałem teraz chwalę ,powiem więcej grają lepiej niż przypuszczałem ,wiem ,że są wśród nas melomani sam mam sprzęt audio fila Denona słuchawki Sennheisera HD 600 ale dla wygody korzystam z iphona ipada na przemiennie z słuchawkami Beats solo 3 i airpods, moduł W1 jest super co za przyjemność raz na tydzień tylko ładować.POLECAM :)  



#183 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 21 listopada 2017 - 09:19

A to będzie nowe pudełko do ładowania czy słuchawki też będą nowe, II generacja? Szkoda byłoby się wkopać teraz z zakupem :P


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#184 Spekulant

Spekulant
  • 201 postów
  • SkądWarszawa, Kraków

Napisano 21 listopada 2017 - 09:41

 

 

Nie miałem możliwości przymierzenia ,kupiłem na Apple Store by mieć możliwość zwrotu jak by wypadały  :(.Okazało się ,że jest wszystko ok,a proszę mi wierzyć ja zawsze mam coś nie tak. 

 

Ja mam pewne obawy, ponieważ przewodowe earpodsy słabo leżały mi w uszach... może nie wypadały, ale czułem dyskomfort. Preferuję słuchawki douszne. Natomiast te nie mają kabla, więc może być inaczej. Na jakości dźwięku mi nie zależy, będą służyły głównie do rozmów i słuchania yt. 'Usability' w sensie: szybkie zakładanie, ściąganie, parowanie z iphonem, macbookie to jest to czego oczekuję i na tym polu chyba się sprawdzają - przynajmniej tak wynika z recenzji.

 

Kupiłbym w Apple store jak napisałeś, ale chciałbym czarny model https://blackpods.store/ , a oni zwrotu raczej nie przyjmą...



#185 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 21 listopada 2017 - 10:06

A to będzie nowe pudełko do ładowania czy słuchawki też będą nowe, II generacja? Szkoda byłoby się wkopać teraz z zakupem :P

Tylko pudełko. 



#186 MaciejNowak

MaciejNowak
  • 2 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 listopada 2017 - 12:14

Hej :)

Przymierzam się do zakupu tych słuchawek. Widziałem w paru sklepach oferty po 650 zł i zastanawiam się, czy istnieje możliwość sprawdzenia(na miejscu) ich wiarygodności. Wystarczy wklepać na stronie Apple numer seryjny? 

Kupiłem takie na wyspie za 650 właśnie i są ok.


  • Sebosz lubi to

Surface Pro 6 / iPhone 11 Pro Max / iPad Pro 11

 


#187 FunAppleFun

FunAppleFun
  • 32 postów

Napisano 24 listopada 2017 - 02:02

Właśnie zamówiłem Airpodsy za 610 zł w ME. Nie jestem przekonany do tego zakupu bo cena i tak wysoka, ale mam nadzieje że będą ok.

Protestuje i napiszę na ten temat więcej.

Użytkownik FunAppleFun edytował ten post 24 listopada 2017 - 02:04


#188 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 29 listopada 2017 - 00:17

Kupiłem wczoraj :-)
Jestem pozytywnie zaskoczony. Bardzo mnie cieszy fakt, że są głośniejsze od wersji z kablem.
Basu jest wyraźnie więcej, a czas pracy na baterii póki co bardzo dobry.
Podoba mi się to całe szybkie łączenie - animacja AirPodsów za każdym otwarciem etui cieszy michę ^^
Szkoda tylko, że słuchawki nie obsługują więcej gestów. Bardzo by mnie ucieszył gest w stylu zwiększania/zmniejszania głośności o 10 (czy tam 20) procent po trzykrotnym stuknięciu w którąś ze słuchawek.

iPhone 13 Pro Max • MacBook Pro (16" 2021 M1 Max) • iPad Pro 11" • 2x HomePod mini • AirPods Pro/Solo Pro • Watch Series 6


#189 15051973

15051973
  • 33 postów

Napisano 01 grudnia 2017 - 08:27

Ja się wtrącę choć adresat pytania jest inny.
Wszystko zależy od budowy małżowiny. Najlepiej najpierw sprawdzić czy słuchawki EarPods siedzą stabilnie, jeżeli tak to airpods będą tak samo.
Mam pytanie do osób które korzystają ze słuchawek, iPhone i Apple Watch.
Czy słuchawki parują się bez problemu ze wszystkimi urządzeniami na raz?
Ja mam tak że z iPhone łączą się zawsze sygnalizując ten fakt ikonką słuchawek natomiast z zegarkiem to już gorzej. W zasadzie bardzo rzadko. Najlepiej parowanie w zegarku sprawdzić wysuwając manu do dołu i klikając ikonę bateri będziemy widzieć czy mamy sparowane czy nie ( jeżeli widać stan bateri słuchawek to jest OK). Problem parowania zgłosiłem do supportu i szukają rozwiązania jednocześnie zapewniając mnie że nie mieli takich przypadków.

ja mam tak samo - jedyne rozwiązanie to reset bluetooth w zegarku (najlepiej przez właczenie i wyłaczenie trybu samolotowego) trzeba pamiętać żeby tryb samolotowy w zegarkiu nie klonował tego z iphonea bo potem trzeba wyłączać ten tryb także w telefonie (z poziomu zegarka właczenie trybu samolotowego działa na zegarku i telefonie ale ponowne jego wyłaczenie nalezy robić oddzielnie na każdym z tych urzadzeń), robiłem też reset słuchawek ale niewiele to pomogło. 

to support ma juz dwa takie przypadaki jakby co, powiedz im ;)

a może jest już na to jakiś inny sposób ???? 


Użytkownik 15051973 edytował ten post 01 grudnia 2017 - 08:30


#190 Spekulant

Spekulant
  • 201 postów
  • SkądWarszawa, Kraków

Napisano 02 grudnia 2017 - 17:27

Sytuacja wygląda tak: słuchawki trzymają się w uszach (przynajmniej moich) jak się w nich siedzi i nie porusza. Podczas ruchu zaczynają już być 'luźne' i należy je poprawiać. Jeśli chodzi o bieganie to bez szans. Jestem więc trochę rozczarowany, ale też tego się spodziewałem. Poczekam chyba na lepszy koncept. Jest jeszcze coś takiego, ale nie wiem czy coś daje:

 

http://www.mobilefun...-kit-5-pack.htm



#191 FunAppleFun

FunAppleFun
  • 32 postów

Napisano 02 grudnia 2017 - 18:59

Potestowałem tydzień i jestem bardzo zadowolony. Brak kabla to super wygoda, muzyka dla mnie gra bardzo dobrze z lepszym niż w EarPodsach basem.
W uchu trzymają się bardzo dobrze nawet podczas intensywnego treningu z workiem bokserskim, czy też biegania sprintów.

Polecam każdemu.

#192 mart66

mart66
  • 47 postów

Napisano 06 grudnia 2017 - 20:41

ja miałem niezły motyw z airpodsami, położyłem dwie na ławie, po jakimś czasie jedna znikneła, podejrzenie padło na psa, niestety okazało sie słuszne, pikał po włączeniu wyszukiwania, nastepnego dnia oddał co zeżarł, z wiadomych względów nie zamierzam jej już używać, dzwoniłem do jednego z serwisów, można dokupić jedną, ale liczą sobie 400 zł, stwierdziłem że kupię nowe, tak się do niech przyzwyczaiłem... Jak dla mnie są rewelacyjne


  • lousylucky lubi to

#193 Ganjuana

Ganjuana
  • 462 postów

Napisano 07 grudnia 2017 - 17:18

A gdzie można zamówić w dobrej cenie? 



#194 bod

bod
  • 22 postów

Napisano 21 grudnia 2017 - 23:41

czy u was też jest takie "luźne" wieko pudełka do airpodsów? jest to wkurzające :( 



#195 Ganjuana

Ganjuana
  • 462 postów

Napisano 22 grudnia 2017 - 04:50

Też ale nie wiem czy tak ma być bo jak tylko wyciągnąłem słuchawki to etui poleciało na podłogę.
:D

#196 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 22 grudnia 2017 - 09:49

czy u was też jest takie "luźne" wieko pudełka do airpodsów? jest to wkurzające :(

Wiem, że to jest wymieniane na gwarancji. 



#197 bod

bod
  • 22 postów

Napisano 23 grudnia 2017 - 09:45

kupowałem te słuchawki przez internet, niestety odesłać już chyba nie mogę bo pourywałem tą tekturkę, która trzyma kabel do ładowania. Podjadę dzisiaj do cortlandu i pokaże jak tandetnie jest spasowane to etui,  może pomogą. 



#198 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 23 grudnia 2017 - 10:04

kupowałem te słuchawki przez internet, niestety odesłać już chyba nie mogę bo pourywałem tą tekturkę, która trzyma kabel do ładowania. Podjadę dzisiaj do cortlandu i pokaże jak tandetnie jest spasowane to etui,  może pomogą. 

Moje też skrzypki, gdy lekko przesuwam na boki



#199 Emej

Emej
  • 1 161 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 grudnia 2017 - 11:48

kupowałem te słuchawki przez internet, niestety odesłać już chyba nie mogę bo pourywałem tą tekturkę, która trzyma kabel do ładowania. Podjadę dzisiaj do cortlandu i pokaże jak tandetnie jest spasowane to etui,  może pomogą. 

No bez przesady, nadal możesz spokojnie odesłać. Jak miałeś przetestować urządzenie bez wyjęcia kabla od ładowania.


MBP Retina 15 2014 | iP X Space Gray | Apple Watch S4 | Airpods Pro


#200 bod

bod
  • 22 postów

Napisano 24 grudnia 2017 - 12:23

Odesłałem, teraz już będą zakupy przez apple store żeby nie było stresów. Mam nadzieję, że trafiłem pechowo na trefny model i teraz będzie wszystko ok :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych